Συχνά μας “βάζουν τα γυαλιά” κάποια ζώα με την συμπεριφορά τους. Αμφιβάλλει μήπως κανείς;
Επόμενο είναι ότι τα 4 σκυλιά στο εν λόγω βίντεο δέν αντιλαμβάνονται αυτό που κάνουν, δηλαδή να “προσεύχονται” πριν απο το φαγητό τους, όμως έτσι εκπαιδεύτηκαν από την Χριστιανή συνδό τους, και υπακούν στις προσταγές της. Πόσοι Χριστιανοί άραγε κάνουμε κάτι τέτοιο στις εντολές του Κυρίου μας;
Απολαύστε τουλάχιστον τό βίντεο.
Γιώργος Οικονομίδης